MoorHunt i jego funkcjonalności

Upload na grupy

Dzięki możliwości uploadowania plików na grupy nie musimy dzielić dużych plików na mniejsze części. Mając obraz płyty 4 GB może być ciężko wysłać go w całości na konta. Ustalamy rozmiar grupy i plik „dzieli” się na określoną ilość grup. Rozmiar grupy zależy od kont, na które mamy zamiar wrzucać.

Upload folderu bez potrzeby pakowania

Bez problemu możemy wrzucić składankę ulubionych MP3 bez ich pakowania, a później odzyskać tylko te, które nas interesują bez potrzeby pobierania całości.

Usprawnione systemy downloadu i uploadu

Zadania można podtrzymywać, zatrzymywać, wznawiać, poprawione zostały systemy multidownloadu / multiuploadu. Osoby z dobrymi łączami powinny być zadowolone.

Obsługa protokołu IMAP

Dodany został system downloadu za pomocą tego protokołu jak i również sprawdzania segmentów, który znacznie przyspieszył. Nie jest on dostępny dla każdego hosta.

Multibaza kont

Dodana została możliwość tworzenia kilku baz kont a nie jak wcześniej jednej dużej bazy.

Zoptymalizowanie zużywania pamięci

Program został przepisany od podstaw, zostały zastosowane nowe i lepsze metody optymalizacji, wycieki pamięci nie powinny się zdarzać.

Sprawdzacz proxy

Sprawdacz proxy nie tylko sprawdza czy wybrana paczka z serwerami proxy działa, ale również mierzy czas odpowiedzi serwera, podaje kraj pochodzenia oraz sprawdza poziom anonimowiści tego serwera (anonymous, elite, transparent, distorting).

Podtrzymywanie pobierania/wysyłania

segment(y) w momencie pobierania z jednego segmentu MoorHunt podłącza się do następnego i pobiera go z ograniczoną prędkością, by w momencie pobierania poprzedniego segmentu, nowy mógł momentalnie wystartować z maksymalną prędkością.

Nowoczesny design

Pobierz program już dzisiaj! Korzystaj z technologi XXI wieku!

Dołącz do nas! Zacznij przygodę już dziś!