MoorHunt, ostatni etap

Dziś rozesłaliśmy na zaprzyjaźnione fora nową odsłonę MoorHunt’a, kilka tysięcy osób rozpoczyna właśnie ostatni etap testów. Zapraszamy do testów.

Co potrafi MoorHunt v2:

Upload na grupy
Dzięki możliwości uploadowania plików na grupy nie musimy dzielić dużych plików na mniejsze części. Mając obraz płyty 4 GB może być ciężko upnąć go w całości na konta. Ustalamy rozmiar grupy i plik „dzieli” się na określoną ilość grup. Rozmiar grupy zależy od kont, na które mamy zamiar wrzucać.

Upload folderu bez potrzeby pakowania
Bez problemu możemy wrzucić składankę ulubionych MP3 bez ich pakowania, a później odzyskać tylko te, które nas interesują bez potrzeby pobierania całości.

Usprawnione systemy downloadu i uploadu
Zadania można podtrzymywać, zatrzymywać, wznawiać, poprawione zostały systemy multidownloadu / multiuploadu. Osoby z dobrymi łączami powinny być zadowolone.

Obsługa protokołu IMAP
Dodany został system downloadu za pomocą tego protokołu jak i również sprawdzania segmentów, który znacznie przyspieszył. Nie jest on dostępny dla każdego hosta.

Multibaza kont
Dodana została możliwość tworzenia kilku baz kont a nie jak wcześniej jednej dużej bazy.

Zoptymalizowanie zużywania pamięci
Program został przepisany od podstaw, zostały zastosowane nowe i lepsze metody optymalizacji, wycieki pamięci nie powinny się zdarzać.

Sprawdzacz proxy
Sprawdacz proxy nie tylko sprawdza czy wybrana paczka z serwerami proxy działa, ale również mierzy czas odpowiedzi serwera, podaje kraj pochodzenia oraz sprawdza poziom anonimowiści tego serwera (anonymous, elite, transparent, distorting).

Podtrzymywanie(dl, ul), segment(y) w momencie pobierania z jednego segmentu MoorHunt podłącza się do następnego i pobiera go z ograniczoną prędkością, by w momencie pobierania poprzedniego segmentu, nowy mógł momentalnie wystartować z maksymalną prędkością.

Obsługa captcha brodherhood(przepisywanie tokenów) wstępnie dla skrzynki walla.

Prędkości:

33 myśli nt. „MoorHunt, ostatni etap”

 1. Nie działa mi w linuxowej wersji zmiana hasła downloadu , mimo ze wprowadziłem zmiany w ustawieniach. Po ponownym uruchomieniu nowe hasło widnieje na liście po wejściu w ustawienia—>menadżer haseł , nie ma go natomiast po wczytaniu hashkodu ze schowka. Widnieją jedynie dwa standardowe hasła domyślnie zapisane w programie. Wersja MoorHunta to 0.8.0.56 beta

 2. Wersja beta 0.8.0.56 pod mono na linuxie potrafi wyłączyć się gdy zaczyna ściągać, albo w trakcie downloadu. Ponadto nie dociąga pliku do końca, na 99%, można go wyczyścić z listy przyciskiem wyczyść skończone zadania. Program uznaje zakonczone mimo ze nie zostało dociągnięte te kilka mb najczęściej 6 18

 3. U mnie po usunięciu ustawień z AppData MH zaczął chodzić normalnie (w miare nie crashuje).
  Lecz mogę pobrać jedynie 3 części po większej ilości partów np. 4 wtedy pobieranie wskakuje na 100% i 0b pokazuje. (Wersja demo)

 4. Dziękuje za zgłoszenia, cześć uwag została poprawiona i będzie do testów w kolejnym wydaniu już niebawem ;]

 5. ja testuję wersję demo, nie wiem jak jest w pełnej ale brakuję mi widoku prędkości sciągania z poszczegulnych skrzynek.
  dlaczego? a dlatego, że w zależności od jakiego ISP mamy neta różne prędkości są osiągalne dla róznych kont.
  np. mój isp jest wpięty do plixa, wiec obecnie nawet strona p2mforum mi sie długo ładuję, jak poprzednio było GTS to szybciej śmigała.(inaczej puszczony ruch)

 6. Kliknij 2x na plik z zakładki Pliki i będzie prędkość dla segmentów. P2Mf też się wolniej ładuje na przeglądarce opera.

 7. Testy przeprowadzamy na forach, nowe wydania też tam udostępniamy. Chcesz testować to zapraszam na forum.

 8. Mam nadzieję, że nowy MoorHunt nie będzie tak lagował PC (win XP) po kilku minutach pobierania, że aż praktycznie nie da się go włączyć, gdy jest zminimalizowany.
  Mam nadzieję również, że nie będzie tak wywalał błędów na skrzynkach, bo w yg pobiera i nie narzeka.

 9. Co mi po tym, jak MH beta ma wbite hasło tego forum, a żeby pobrać stamtąd jakiś film trzeba mieć czas prowadzić konto, by nie być szkodnikiem z zerowymi możliwościami.
  Trzeba czekać w żałobie. Mam tylko nadzieję, że nie kolejny rok B-)

 10. Wydanie uploaderskie jest dostępne dla osób, które coś aktualnie wysyłają.

 11. kiedy ten ostatni etap zostanie zakonczony ? ludzie czekaja, nooo ;)

 12. No pracujemy nad kolejnym wydaniem, dużo poprawek zawiera, wiele by uzyskać stabilność w Mac OS.

 13. mi chodzi o oto aby pobrac nowego moorhunta z tej strony bez registerki na p2mforum.

 14. Siema, moze mi ktos powiedziec dlaczego mi wgl nie dodaje zadania?
  Wklejam hashcode z wieloma „filmikami”, haslo ok, dalej jest lista okolo 60 plikow, gdy zaznaczam np 1 czy 5 z nich to mi wgl nie dodaje zadania do listy, pusto.
  A jak po prostu klikam dalej dalej dalej, wszystkie filmiki zaznaczone to dodaje zadanie do listy. o co kaman?

 15. W tym wydaniu musisz odznaczyć ręcznie całość, i zaznaczyć co chcesz. Bez używania tego [] dla wszystkich plików. Kolejne wydanie już ma te poprawki, niebawem wyjdzie. Dziękuje za testowanie nowego MH.

 16. Zaznaczam ręcznie ale to nic nie daje. Bez znaczenia czy to 1 , 5 czy 10 plikow zaznacze.. Czekam na nowa wersje, pozdrawiam

 17. hi. masz moze jakies screeny z wersji na mac os x ? zrob pare screenow. pozdr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>