Bliżej finału

Wylewny nie jestem w informacje o aktualnym wydaniu MH nad którym pracujemy, to teraz trochę inaczej zrobię.

Dwa dni temu wydaliśmy kolejną wersję do testów, zaraz będziemy wystawiać następną z poprawkami(0.8.0.20). W ostatnich dniach został całkowicie przepisany download oraz pracujemy nad optymalizacją. Zużycie CPU/RAM zostało zmniejszone i wyrównane. Oczywiście nie mogę napisać kiedy oficjalna premiera, ale chętnie odpowiemy na wasze inne pytania, jeśli chcecie jakieś screeny z aplikacji to piszcie co pokazać ;-)

Przypominam, MH nad którym pracujemy równolegle jest testowany na systemie WindowsLinux oraz Mac OS.

 

Zdjęcie na prośbę użytkownika Michal, linux:

26 myśli nt. „Bliżej finału”

 1. Dajcie scr MH pod Linuxa, upload/download – zresztą, pod Windę to samo.

  Pozdrawiam.

 2. Wydaje mi się, że jeden poglądowy screen głównego okna (download) zaspokoiłby wszystkich. Fajnie, że działacie.

 3. Odkryłem czemu mi się wieszał, przy wolnej prędkości tak się działo- nocą już śmigło. Później coś się może doda.

 4. Witam Wszytskich

  Kiedy premiera aplikacji na sytem OSx? Wszyscy czekamy już bardzo długo.

  Może wypuście chociaż wersje beta. Poprawki bedziecie nanosic systematycznie.

  Pozdrawiam

 5. Każde z wydań będzie miało wspólną premierę. Beta jest u testerów.

 6. Jak z pracami, bo od ubiegłego roku słyszymy o pracach i rychłym wydaniu wersji dla ogółu.

 7. no właśnie kiedy w końcu ta nowa wersja ? a może będzie 2013 roku a może 2014 roku takim tępe co robicie tą wersje może nigdy nie wyjść

 8. Wygląda na to, że programiści dążą do tego, aby wydać program idealny, absolutnie bez najmniejszych bugów… We wrześniu minie 2 lata od wydania ostatniej wersji MH – ŻENADA. Jak tak dalej pójdzie, to MH skończy jak Duke Nukem Forever, gdyż chęć ciągłego usprawnienia programu bez publicznego udostępniania po prostu go zniszczy.

 9. Obecny MH wcale nie działa tak źle ;) jest kilka bugów, ale w nowym programie są wyeliminowane + masa dodatkowo nowych usprawnień, na które naprawdę warto tyle czekać. MH dodatkowo będzie wieloplatformowy.

  Powiem tak: jesteśmy już naprawdę bardzo blisko :) Cierpliwości trochę pewnie już brakuje. Najprostszym wyjściem żeby dostać nowego MH jest rejka na P2Mforum.info, chęci i aktywne działanie :)

  Microsoft nie od razu Windows7 zrobił :)

 10. Nie chciałbym urazić programistów, rozumiem, że robią to w zasadzie „społecznie” i głównie z braku czasu opornie idzie tworzenie MH, ale… 2 lata to szmat czasu, jak na stworzenie takiego raczej niewielkiego programu. Wypuszczenie bety na ogół mogłoby sprawić, że więcej użytkowników, to jednocześnie większa możliwość wyłapania błędów w działaniu programu.

 11. devenser – masz rację tu się trzeba zgodzić i każdy kto ma rozum też się zgodzi.
  Są jakieś bugi… ? To nic. Nawet jeśli wydacie niby idealną wersją testowaną przez testerów później na 100% zwykli śmiertelnicy i tak znajdą następne drobne …. pomógłbym ale niestety nie znam się na programowaniu :/

 12. Demo pobrane, pierwszy bug wyłapany i zgłoszony.
  Ale wydaje mi się że program jest mniej stabilny (nie reaguje przez kilka chwil na polecenia) niż poprzednia wersja beta, którą miałem będąc testerem.
  Z drugiej strony stara beta potrafiła się czasem wykrzaczyć, a tutaj jeszcze mi się to nie zdarzyło (testuję dopiero 2 godz).

  Dobra robota.

 13. kiedy można spodziewać choć by bety ogólnie dostępnej.
  na p2mforum jest już dostępna ale tylko dla niektórych użytkowników a kiedy dla reszty.

  Pozdrawiam

 14. Pracujecie i pracujecie od kilku lat a jak nie było do linuxa tak nie widać dalej. Albo odpowiedzi zapłać to będziesz coś tam miał. I to nie prawda, że na p2mf jest już pod linuxa dostępna jakakolwiek wersja. Być może macie ale dla zamkniętej grupy.

 15. „I to nie prawda, że na p2mf jest już pod linuxa dostępna jakakolwiek wersja. Być może macie ale dla zamkniętej grupy.”- więc istnieje :D
  W komentarzu poniżej napisałem że następne wydanie już idzie na całe p2mf.

 16. Na p2mforum.info możesz pobrać wydanie pod ten system. Tylko nadal jest to wersja dostępna tylko dla określonych for. Oficjalnego wydania nie daliśmy jeszcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>