Postęp MH 0.7.8.1 BETA

Wypuściliśmy kolejną wersję MH do testów zamkniętych, jeszcze jedna i kolejna idzie już do większych testów przez osoby które wspierały projekt ;-) Wstępnie chcemy opublikować MH z początkiem stycznia.

MoorHunt – nowe wcielenie:

edit. godzina 3:15 nowe poprawki, LINUX(debian, mono, gtk) i wynik pracy:

23 myśli nt. „Postęp MH 0.7.8.1 BETA”

 1. No kurcze ,wszedlem po paru dniach od odstatniej wizyty a tu postep:)Jestem naprawde milo zaskoczony – mam nadzieje ,ze wszyscy z poczatkiem stycznia bedziemy sie cieszyc.Bede ostro testowal wersje i win i linuxowa – daje slowo – bo mam duze braki w kinotece od czasu jak ostatniej wersji.

 2. Jeżeli chodzi o mnie to dość dużo pobieram tym programem i tak jakby to powiedzieć „przesilam” moorhunta i w taki sposób go testuję ;D Czasami bawie się próbuje pobierać po jednym mirrorze kilka partów , ale że kożystam z xp to moorhunt zrzerał dużo ramu a co do awarii nie było ich zbyt wiele. Lecz szczerze ciekawi mnie czy ten moorhunt będzie bez awaryjny i bardziej stabilny :)

 3. Mam pytanie : czy w nowym moorhuncie będą również minigry :D?Proszę o odpowiedź :P

 4. Obecny mh 0.6.7.2 wogóle nie chce uploadować :D nigdy nie miałem takiego problemu , wszystkie pliki oczekują na zalogowanie na konta docelowe i nic :( żadko które skrzynki działają ,w kreatorze nic się nie chce założyć:| masakra , jeszcze nie dawno kożystałem z gazeta.pl a dzisiaj nawet ona nie działa :(
  Nie da się nawet uploadować na skrzynki , które zakładane są ręcznie :/

 5. Oby końcu zostały poprawione błędy ze stabilnością na Windows 7, a w szczególności na x64. Do niedawna byłem testerem i niestety z braku czasu straciłem tę posadę. Ale mówię wam, jest na co czekać.

 6. Jak można zostać testerem? Eksploatuję MH bardzo ostro. Pracuję w dwóch teamach – RT i MT, więc sporo pobieram i ładuję i jestem konciarzem, więc chętnie bym posprawdzał, co nowego… A ponieważ ostro używam – na XP i na W7 x64, więc pewnie bym coś mógł pomóc. Zwłaszcza, że robię w IT od ok. 30 lat.

 7. Wydaje mi się że coś po nowym roku , ale czy będzie to początek czy koniec stycznia tego nikt nie wie oprócz samych zajmujących się tym :P

 8. Dopinamy na ostatnie guziki umowę licencyjną MH, oczywiście testy będą wasze przed premierą ;] W naszym gronie trochę mało jest testerów i z chęcią udostępnimy MH dla tych co nas wczesniej wspierali dotacją.

 9. Już luty za pasem a moorhunta nie widać :) Ciekawe czy nowy moorhunt nas zaskoczy :P

 10. Na windows 8 uruchamianie jest proste, klikasz prawym przyciskiem myszy uruchom jako administrator no i wszystko chodzi bez problemu…jak na razie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>