Zaproszenia na p2mforum.info

REJESTRACJA OTWARTA ;-) Zapraszamy tych co chcą się udzielać ;]

P2Mforum.info

Od wczoraj działają zaproszenia na p2mforum.info. Aby zaprosić znajomych należy użyć tego linka https://p2mforum.info/invites.php

Osoby składające prośby o zaproszenie poprzez formularz (znajdujący się na dole tej strony) proszone są aby w swoim wpisie zawarły chociaż jedno zdanie motywujące Nas do wysłania takowego zaproszenia.

W przypadku pytań lub problemów dotyczących rejestracji oraz zaproszeń proszę o kontakt na GG: 4640635

Osoby które straciły dostęp do swojego konta proszone są o nie składanie podań o zaproszenie tylko bezpośredni kontakt na GG: 4640635

1 745 myśli nt. „Zaproszenia na p2mforum.info”

 1. Witam, chciałbym poprosić o zaproszenie, gdyż mogę zasilić szeregi uploaderów.

 2. Witam,
  bardzo chciałbym otrzymać zaproszenie na forum, ponieważ słyszałem, że cieszy się ono popularnością. Oczywiście udzielałbym się na forum. Niestety mam mały upload, ale myślę że to nie przeszkadza.

  Pozdrawiam.

 3. Witam,
  Chciałbym otrzymać zaproszenie gdyż w czasach zamykania płatnych hostingów oraz inwigilacji torrentów nie ma pewnej alternatywy od p2m. Posiadam łącze z 2mbit uploadem oraz zapchany 1TB dysk serialami oraz filmami
  pozdrawiam

 4. Witam!
  Chciałbym się dołączyć do Waszej społeczności, można prosić o zaproszenie? Fakt że wielu filmów nie mam, aczkolwiek z gierkami to już u mnie na dysku wygląda znacznie lepiej, więc mam czym zasilać skrzynki mailowe. Pozdrawiam :D

 5. Witam!

  W czasach, gdy uczciwy człowiek chce wykorzystać w pełni Internet, wymieniać się wiedzą i dzielić plikami z gronem innych użytkowników, możliwość ta, która powinna być nam w pełni udostępniana, jest nam raczej ograniczana bądź też nawet odbierana. Umowy takie, jak ACTA, wprowadzające stały monitoring i inwigilację, przypominają raczej metody z „Roku 1984″ George’a Orwella. Piszę ten komentarz tylko dlatego, że właśnie dziś dowiedziałem się od kolegi o istnieniu Peer2Mail, a także Waszego forum, które, jak mnie non stop zapewniał, jest obecnie najlepsze. Dlatego też, zaintrygowany jego pochwałami na Wasz temat, chciałbym sam to sprawdzić i móc cieszyć się wolnością Internetu, która tak usilnie i masowo jest nam odbierana przez organa władzy.
  Po tym wyczerpującym wstępie, liczę na Wasze zrozumienie i proszę o przyjęcie do Waszego zespołu jako nowego członka, byśmy wszyscy razem mogli korzystać z nieskończonej obfitości Sieci.

  Pozdrawiam!

 6. Witam!
  Chciałbym otrzymać od Was zaproszenie na forum, ponieważ od dawna używam Waszego programu oraz sam interesuję się technologią p2m. Obecnie w internecie można natrafić na mnóstwo niekompetentnych forów, które istnieją tylko i wyłącznie w celach zarobkowych, nie dając zwykłym internautom nic w zamian. Chciałbym uczciwie korzystać z technologii p2m, a przy okazji czegoś się o niej dowiedzieć.
  Pozdrawiam

 7. Witam. Wiem że mógłbym się przysłużyć i to nie raz na forum. Jestem grafikiem i mógłbym pomagać w małych projektach innym użytkownikom. Mógłbym także pomagać w razie czego załodze P2Mforum.
  Pozdrawiam

 8. Chciałbym otrzymać zaproszenie gdyż w czasach zamykania płatnych hostingów oraz inwigilacji torrentów nie ma pewnej alternatywy od p2m. Posiadam duże doświadczenie na prywatnych trakerach torrentowych. Chcę teraz przystąpić do społeczności p2m w celu pogłebienia swojej wiedzy w tym temacie, oraz podzielenia sie moimi zbiorami na dysku.
  pozdrawiam

 9. hej mam prośbę, czy ktoś z forumowiczów może mi przesłać zaproszenie. Byłabym bardzo wdzięczna dziękuję z góry za pomoc

 10. Witam. Chciałbym otrzymać zaproszenie na forum. P2M jest najlepszą alternatywą ściągania plików w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam

 11. hey,
  chciałbym zaproszenie, nie bede pisał jak każdy że mam tyle filmów i chciałbym sie dzielić, tylko poprostu lubię ogladać nowości a nie na wszystkie jestem w stanie iść do kina więc chciałbym zaproszenie bo może macie tam ciekawe tytuły no i jak bede mógł dodać coś godnego uwagi to z pewnością udostępnie to innym.

 12. Witam

  pragne dolaczyc do spolecznosci p2m, prosze o zaproszenie, poniewaz jest mi potrzebne do spelniania marzen

 13. chciałbym otrzymać zaproszenie na forum mam wiele ciekawych filmów którymi chciałbym sie podzielić ;)

 14. Witam

  Jeżeli to możliwe proszę o zaproszenie do grona użytkowników. Chciał by dołączyć do waszego elitarnego grona użytkowników ponieważ macie opinie dużego dobrze rozwiniętego serwisu gdzie zawsze można liczyć na pomoc.

 15. Witam wszystkich

  Chciałem poprosić o zaproszenie do grona użytkowników. O forum słyszałem od znajomego użytkownika. Pisząc krótko chciałbym dołączyć do waszego elitarnego grona i być w pełni funkcjonalnym użytkownikiem

  Pozdrawiam

 16. Witajcie!

  Bardzo proszę o zaproszenie. Jestem doświadczonym użytkownikiem technologii p2m, więc z pewnością nie będzie ze mną problemów :)

  Pozdrawiam,
  bednarson

 17. Witam chciałbym zarejestrowac sie na p2m poniewaz słyszałem wiele pozytywnych rzeczy o tym własnie forum. Czekam na zaproszenie i z góry dziękuje ;)

 18. Witam,
  chciałbym otrzymać zaproszenie na wasze forum, ponieważ pragnę dołączyć do waszej społeczności.

 19. Proszę serdecznie o zaproszenie. Chciałabym dołączyć do grona użytkowników :D
  Bardzo przydatne to jest z góry dziękuje :)

 20. witam was, prosze was o zaproszenie mnie do waszegi grona, ogladam duzo filmow, i chetnie przyczynil bym sie w rozwoj tej super stronki.pozdrawiam

 21. PODANIE

  O Istoty Najdoskonalsze! Ja, padalec ohydny co z najpodlejszej dziury kloacznej wypełzł, niegodzien Waszych przeczystych śladów ciałem mym haniebnym brukać, ni wzroku kaprawego na Wasz cień potężny wznosić, ani moim tchem cuchnącym krystalicznej woni oddechu Waszego kalać, ja, najnędzniejszy z nędznych wiję się u Waszych stóp, które po płatkach róż tylko stąpać powinny, nikczemną twarzą w proch padając, błagam Was, o Dostojni, byście raczyli skłonić swe oblicze i by Wasze niezmącone oczy spoczęły na tym lichym wniosku. I ze swej jamy nieczystej, ja plugawy skamlę do Was o Najmądrzejszych z Mądrych, byście w łaskawości Swej nieskończonej wniosek ów raczyli przyjąć i pozytywnie zaopiniować.

 22. Witam, również zgłaszam swoją kandydaturę w kolecje o zaproszenie. Proźbę motywuję tym że jestem uzależnionym internautą co skutkuję tym iż spędzam mnóstwo czasu przed ekranem, jestem gotów zostawić swój ślad na tym forum. Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej proźby.

 23. Witam,

  chciałbym dołączyć do Was bo jestem przede wszystkim przeciwny ACTA i całym tym badziewiom. Miałem już sporo styczności z programami typu P2M, OpenP2M oraz Moorhunt i chciałbym po prostu czasem obejrzeć jakiś dobry film bez czekania lub zagrać w jakiś ciekawy tytuł. A i może sam coś dodam od siebie jak znajdę jakiś ciekawy tytuł.

  Z góry dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam

 24. Witam. Proszę o zaproszenie bo go potrzebuje.
  Nie jestem doswiadczony w p2m i niczego nie gwarantuje.

 25. Witam, znajomy polecał mi waszą stronę jako najlepsze forum p2m, wcześniej korzystałem z licznych możliwości ale inne strony p2m są ubogie w treści i możliwości rozwoju. Chciałbym móc dołączyć do waszego forum w celu dzielenia się swoimi zasobami (szybkie łącze) oraz móc mieć możliwość korzystania z zasobów innych użytkowników.
  Pozdrawiam
  Maro

 26. Witam. Mam kilkaset filmów i mnóstwo muzyki i chętnie się nimi podzielę. Dawno temu miałem MoorHunta i nigdy na niego nie narzekałem. Pozdrawiam

 27. Lubie pomagać innym na żadnym forum nie dostałem bana. chciałbym uczestniczyć w p2mforum .lubię też pobierać nowe filmy i gry uwielbiam je recenzjować i testować

 28. Witam

  Proszę o wysłanie mi zaproszenia na wasze forum ponieważ korzystam jedynie z opcji p2m jest ona według mnie najlepsza i fora na których wymagane są zaproszenia są szanowane przez ich założycieli jak zarówno przez użytkowników bo nie każdy może dostać szanse na korzystanie z takiego forum wiec bardzo chciałbym dołączyć do tego forum

  Pozdrawiam

 29. Nadeszły ciężkie czasy ;)
  A tak serio to chcę zobaczyć co w trawie piszczy i jak teraz wygląda metoda obchodzenia niepopularnego prawa ;)
  Z czasem może się wkręcę w .NETa i wezmę udział w testach, kto wie.
  Pozdrawiam i proszę o linka, a może uda mi się kiedyś trochę pomóc w naprawianiu świata ;)

 30. Witam bardzo serdecznie.

  Ja także bym prosił o zaproszenie na ową stronę, ponieważ mam już serdecznie dosyć niedziałających linków, lub pobierania z żałosną prędkością. A systemowi p2m ufam całkowicie ponieważ ani razu mnie nie zawiódł. Gdyby strona mnie pozytywnie zaskoczyła, mógłbym wspomóc wysyłać stuff. Bardzo bym prosił o pozytywne rozpatrzenie tej prośby.

  Pozdrawiam, Asder.

 31. Witam, chciałbym założyć konto i czynnie uczestniczyć w życiu forum p2m . Proszę o zaproszenie .

 32. Proszę o wysłanie mi zaproszenia na wasze forum, ponieważ jest to dobre forum i bardzo chciałbym do niego dołączyć.

 33. Witam serdecznie, skoro jest taka możliwość i ja chciałbym sie starać o zaproszenie- poluję juz na nie od dłuzszego czasu. Prośbę motywuje moim doświadczeniem bo mając konto sam czasem coś wstawię- vip na haszkodzie.Nie chce sie rozpisywac, Miałem tez stycznosc z p2m oraz op2m na płatnej stronie ze skrzynkami dopóki istniała. Doceniam wasza prace nad tą stroną i checia jej dalszego tworzenia przez ludzi z wiekiem, wykluczając głupkowate zachowanie niektorych dzieciaków, do ktorych sie nie zaliczam.

  pozdrawiam
  Krystian

 34. Proszę o wysłanie mi zaproszenia ponieważ wasze forum jest super. Do tej pory korzystałem z kont znajomych aby ściągać pliki, chciał bym posiadać własne.

 35. Proszę o wysłanie mi zaproszenia na wasze forum ponieważ jest ono szanowane.
  Dowiedziałem się od znajomych że tu panuje ład i porządek.

 36. Witam, proszę o zaproszenie. Nie będę się rozpisywał. Po prostu potrzebne mi jest do pomagania innym poprzez wiedzę zawartą w tej witrynie. Pozdrawiam

 37. Serdecznie proszę o przyjęcie do Waszego grona. Jestem „wiekowym internautom” – od nastu lat przeglądam różne fora a u Was byłoby super.

 38. Witam. Proszę o zaproszenie.
  Myślę, że jest to najlepsze forum i moja rejestracja zapoczątkuje długo i owocną przyjaźń :). Pozdrawiam wszystkich.

 39. Witam,
  jeśli jest możliwość bym chciał zaproszenie, jestem nowy a w tym temacie po wcześniej używałem torrenta ale chcę zacząć korzystać z MH
  Pozdrawiam

 40. Cześć bardzo proszę o wysłanie zaproszenia, bardzo chciałbym to zaproszenie bo wiem, że jest to najlepsze forum p2m. Zawsze przestrzegam regulaminu i nie bd tylko brał ale postaram się też dać coś od siebie.

 41. Proszę o wysłanie mi zaproszenia ponieważ wasze forum jest super

 42. Prosiłbym o zaproszenie. Nie ma co ukrywać, że jesteście najlepszym forum p2m w Polsce.

 43. witam prosze o zapro to forum jest najlepsze moim zdaniem
  mam spore zasoby filmow i gier ktorymi chetnie sie podziele

 44. Witam Was. Chciałbym otrzymać zaproszenie aby dołączyć do Waszej grupy i być pełnoprawnym członkiem tego forum.

 45. Witam wszystkich :) Chciałbym dołączyć do waszego grona i być członkiem forum :) mam bogatą kolekcje filmów którą mogę wzbogacić forum :) proszę o wysłanie zaproszenia

 46. Witam. Proszę o wysłanie mi zaproszenia ponieważ słyszałem, że wasze forum jest bardzo wyjątkowe i przydatne więc chciałbym je przetestować

 47. Witam, poproszę o zaproszenie na Wasze forum. Z technologią P2M miałem do czynienia już kilka lat temu, więc nie jest mi obca. Dlaczego P2M ? Bo jest technologią bezpieczną i co najważniejsze – opiera się na DARMOWEJ wymianie plików. Społeczność dzieli się swoimi zbiorami dla samego dzielenia się, takie pobudki jak zarobek nie mają tutaj miejsca i dlatego technologia P2M jest tak bliska memu sercu.

 48. Witam…Oferuje sporo artykułów, Nowości wchodzące na rynek.. Aktywność związane z Forum…wiec Co jedynie mogę tylko poprosić o zaproszenie do grona tego Forum… Dziękuję za uwagę Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>